Сторінка соціального педагога

Профілактика

 

АЛКОГОЛІЗМУ НАРКОМАНІЇ

 

 

 

Соцільний ролик "Стоп булінг - молодь проти насилля!"

 

Поради соціального педагога щодо карантину

 

На сьогоднішній день, світ живе лише одними новинами про коронавірус та ретельно відслідковує їх. У повсякденному житті пересічної людини найбільше лякає невідомість, адже про вірус інформації обмаль, але всі говорять про можливість непоправних наслідків. Недостатність відповідей на усі запитання викликає паніку у людей. На нас впливають медіа, соціальні мережі, наше оточення, яке ділиться своєю тривогою. І якщо навіть ви раніше спокійно  ставилися до ситуації з коронавірусом та позитивно сприймали «продовження канікул», то після такої атаки можете запанікувати. У стані підвищеної тривожності нами керують емоції, зникає холодний розум і спрацьовує «інстинкт самозбереження». Страх стає рушійною силою, яка керує усіма подальшими діями кожного із нас. Як усі ми бачимо, це є і бум у супермаркетах та аптеках, це агресивність та злоба, це погіршення самопочуття та пошуки симптомів, це все - ПАНІКА!
Спробую вам допомогти, надаючи наступні поради, як не втрачати рівноваги у повсякденному житі, незважаючи на карантин.


1. Найважливішим є уміння знайти для себе діяльність, виконуючи яку вам було б спокійно, затишно та безпечно. У кожної людини – це свій ресурсний варіант (приготована власноруч смачна їжа, перегляд улюблених фільмів, настільна гра, ранкова зарядка чи прибирання).


2. Переглядаючи інформацію, піддавайтесь аналізу та критичному мисленню, не дозволяйте тривожності контролювати вас, не переглядайте лише «кричущі заголовки», вони оманливі й породжують страх.


3. Зрозумійте, що дотримання рекомендацій лікарів та догляд за собою знижує ризики для вашого здоров’я.  Багато чого залежить від вас, тому не ризикуйте у цей період.


4. Пам’ятайте, що наші думки та слова матеріалізуються. Позитив має надзвичайну силу, тому вірте у найкраще, любіть життя та насолоджуйтесь ним, не вигадуйте собі проблем.


5. Шукайте можливості. Під час карантину у вас з’являються нові можливості та шанс зробити те, на що не вистачало раніше часу. Можна намалювати картину, прочитати книгу, зайнятися самоосвітою, відшукати додаткову інформацію щодо навчання чи захоплень, проаналізувати власне життя, можливо, у вас з’являться нові ідеї, які згодом приведуть до важливих рішень.


6. Уникайте окремих людей та ситуацій, щоб зберегти своє емоційне здоров’я. Адже наші емоції як коні: або ми ними керуємо, або вони несуть нас галопом.


7. Щоб випромінювати позитив, потрібно навчитися ігнорувати негатив.


8. Шоколад звичайно не вирішує всіх проблем, але настрій точно підніме.


9. Мати добре серце у злому світі – ознака хоробрості, а не слабкості.


10. Якщо ви вирішили винести сміття із дому, не забудьте додати туди пригорщу страхів, жменю тривоги і пів відра паніки. На смітнику їм саме місце!


Пам’ятайте, що оптимізм – це універсальна хустинка, якою можна втерти носа будь – якій проблемі!

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

+38 (0677) 42-74-84 (моб.)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
lyceum@lider.rv.ua

Всі права захищені © РЛ ЛІДЕР | 2013-2024
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»