Форми методичної роботи

Модель методичного супроводу навчально-виховного процесу

 

Активні форми проведення методичної роботи у Рівненському економіко-правовому ліцеї

 

Активні форми проведення методичної роботи з педкадрами

Методичний фестиваль – багатопланова разова форма пропаганди перспективного педагогічного досвіду. Сценарій його проведення залежить від мети та наявності інтелектуально підготовлених педкадрів, які організовують і проводять цей захід .

Методична панорама – форма пропаганди передового педагогічного досвіду з одного виду діяльності. Це може бути презентація навчально-мовленнєвої діяльності учнів.

Методичний міст – різновид дискусій, одна з активних форм методичної роботи. Проводиться з метою розвитку практичних навичок. Темою обираються проблеми навчання і виховання дітей. Під час проведення, слухачі вдосконалюють свої аналітичні вміння. Для участі в цій роботі можна залучати батьків, педагогів інших закладів.

Проблемний стіл – це активна форма методичної роботи, яка сприяє розвитку у педагогів прагнення до самоосвіти, до роботи, до поглиблення знань. Заздалегідь готуються питання до обговорення, комплектуються робочі групи, списки літератури.

Методичні посиденьки – форма роботи, яка допомагає створити сприятливий психологічний клімат в даній групі слухачів. Тема оголошується заздалегідь і всі готуються до обговорення, яке відбувається за філіжанкою кави.

Проблемно-аналітичні бесіди – метод навчання педагогів, за допомогою якого відбувається розв’язання дидактичних проблем на засадах осмислення здобутих раніше умінь і навичок.

Педагогічний консиліум – це пошук шляхів розв’язання складних дидактичних проблем, або подолання психологічних бар’єрів між вчителями і вихованцями, адміністрацією і педагогами.

Ігрове моделювання ситуації – це форма роботи, метою якої є ознайомлення педагогів із особливостями проведення занять.

Методичний ринг – до цієї форми роботи можна віднести „Брейн-ринг”, „Що? Де? Коли?”, „Щасливий випадок”. Такі заходи проводяться за традиційним сценарієм.

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

+38 (0677) 42-74-84 (моб.)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
lyceum@lider.rv.ua

Всі права захищені © РЛ ЛІДЕР | 2013-2024
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»