Тиждень протидії булінгу

     У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в освітньому середовищі в РЛ «Лідер» з 25 по 28 вересня відповідно затвердженого плану заходів було організовано та проведено ряд просвітницьких занять. А саме:
- Для 10-х і 11-х класів  практичним психологом ліцею Конончук А.О. проведено тренінгові заняття на тему «Формування ефективних навичок спілкування в конфліктних ситуаціях».
-  9 клас з психологом Конончук А.О. робили алею долоньок  «Шлях до майбутнього».
- Бібліотекар Кравчук В.В. провела у 8-9-х класах провела інформаційний дайджест  «Види кібербулінгу» з переглядом відеоролика «Десять  друзів кібербулінгу».
- Під керівництвом  заступника  директора з виховної роботи Алексійчук Н.М. 27 вересня  відбулася зустріч 8-х класів з шкільними офіцерами поліції. Представники поліції провели профілактичну бесіду учням яка кримінальна відповідальність чекає у разі вчинення булінгу.  
- Класними керівниками проведено години спілкування «Стережись, бо що посієш, те й пожнеш», «Про стосунки в учнівському середовищі», «Булінг. Не роби вигляд, що не бачиш».
      Крім того психолог ліцею Конончук А.О.  протягом тижня проводила по всіх класах моніторинг рівня знань учнівської молоді щодо булінгу у форматі онлайн-тестування.  А також функціонувала «Скринька довіри»,  де учні 11-х  класів писали побажання  для  восьмикласників.
    Отже всі заходи були спрямовані на інформування здобувачів освіти про види шкільного булінгу та  про відповідальність  за вчинення цькування. Учні дійшли висновку, що не можна стояти осторонь при явищі булінгу, звертатися за допомогою до дорослих, бути чуйними та толерантними один до одного.

 

                        Кравчук В.В., керівник гуртка «Теорія та історія медіа»

Безпечний Інтернет  « Новини »  ДЕНЬ ДУБЛЕРА

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
lyceum@lider.rv.ua

Всі права захищені © РЕПЛ | 2013-2019
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»