День Науки-2023

"Учень – це не посудина,
яку потрібно наповнити,
а факел, що треба запалити"

К.Ушинський

 

Урочистості організовані під гаслом Інтелекту, Гордості й Таланту знову пройшли  в стінах ліцею «Лідер» наприкінці чергового навчального року.

 

Попри всі труднощі військового часу та сигналу тривоги, оголошеного на момент початку свята, День Науки – 2023 в РЛ «Лідер», що проходив в укритті закладу задля безпечності присутніх, став чудовим способом відзначити досягнення та працю усіх причетних до освітнього процесу,  підкреслив значення інтелектуального та творчого розвитку, а також важливість якісної освіти та підтримки молодого покоління.

 

Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся директор ліцею Коваль Петро Володимирович. Він зазначив, що не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У нашому ліцеї «Лідер» ми ростимо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту.

 

ХХІ століття – це століття освіти, духовності й інформативності, пріоритетності знань і мобільності. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися.

 

Якось запитали в мудреця: «З чим можна порівняти життя людини?». Мудрець відповів: «З коливанням маятника. Людина завжди в сумнівах, в пошуках відповіді «Так» чи «Ні», в пошуках істини. Вона завжди відкриває себе». Отож, цьогоріч відкриттям для нашого закладу стали призери Всеукраїнських олімпіад з навчальних  дисциплін, переможці конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, різноманітних конкурсів.

 

Ерудовані, відповідальні, дисципліновані, чуйні і обізнані ліцеїсти не раз доводили, що вони найкращі.
Урочиста частина нагородження юних наукових обдарувань доповнювалась яскравими патріотичними номерами талановитих зірок вокалу.

 

Попереду три місяці відпочинку, а потім нові покоління ліцеїстів візьмуться продовжувати традиції своїх попередників. Тому чекаємо з нетерпінням майбутніх наукових звершень й досягнень!
Свято залишило теплі почуття й гарний настрій кожному з присутніх.


Йдемо до ПЕРЕМОГИ! 

Все буде Україна!

Кіберполіція викрила організатора транснаціонального шахрайського call-центру  « Новини »  Туристично-краєзнавчий похід стежками звитяги УПА

+38 (0362) 65-18-89 (приймальня)

+38 (0362) 65-18-22 (вахтер)

+38 (0677) 42-74-84 (моб.)

м. Рівне, вул. Гайдамацька, 7а
lyceum@lider.rv.ua

Всі права захищені © РЛ ЛІДЕР | 2013-2024
Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»